ДП «Турківське ЛГ» придбало лінію по виробництву обрізних хвойних пиломатеріалів на базі горизонтального стрічкопильного верстата HTZ 1000, виробництва компанії «MEBOR d. O. O.» (Словенія) та верстату двох вального WD 250/350 фірми «WALTER» (Польща). Лінія придбана з комплексом заточного обладнання. Загальна вартість лінії 2540 тис. грн.
Монтаж лінії проводить фірма ТОВ «МВМ – Київ». На даний момент змонтовані стрічкопильний та багатопильний верстати. Проводяться роботи по монтажу електрообладнання, встановленню естакад для сировини. До кінця цього тижня фірма ТОВ «МВМ – Київ» повинна поставити необхідні рольганги.
При існуючому темпі робіт пуск лінії буде в кінці червня поточного року.
Запуск нової деревообробної лінії в ДП «Турківське ЛГ» дасть змогу підприємству наростити обсяги реалізації продукції, працевлаштувати біля 15 чоловік місцевого населення та переробляти сировину, яка не користується значним попитом на внутрішньому ринку - пиловник ялиці.
Продуктивність лінії – 20 м3 круглої деревини в зміну, що дасть змогу щомісячно випускати 250 м3 обрізних пиломатеріалів.
Відділ лісових ресурсів, машин
та технологій Львівського ОУЛМГ