08 липня 2016 року у Нивицькому лісництві ДП «Радехівське лісомисливське господарство» Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства відбулися XVIII обласні змагання вальників лісу.
26 представників лісової галузі, серед яких 7 кандидатів збірної команди України та 5 юніорів демонстрували свою вправність у володінні бензопилою та доводили, що саме вони гідні називатися найкращими.