Львівським ОУЛМГ опрацьовано оперативну звітність підприємств, що входять до складу управління станом на 01.07.2016 р.
За наслідками роботи в 1-му півріччі збиткових підприємств немає. Податки та обов’язкові платежі сплачуються своєчасно.
За вказаний період в державну скарбницю від підприємств управління надійшло 90.8 млн. грн. З них до Державного бюджету — 59,3 млн грн. до місцевих бюджетів 31,5 млн. грн.
Крім того лісогосподарськими підприємствами сплачено 24,5 млн. грн. єдиного соціального внеску.
Разом сума платежів склала 115,3 млн.
В структурі платежів найбільшу питому вагу (31,5%) займає рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів. До Держбюджету надійшло 17,3 млн. грн. вказаного податку, до місцевих бюджетів — 11,3 млн. грн.
Серед найбільших платників податків вирізняються ДП «Бродівський лісгосп» — 22,7 млн. грн., ДП «Стрийський лісгосп» — 10,3 млн. грн., ДП «Сколівський лісгосп» — 8,9 млн. грн.
Відділ бухгалтерського
обліку та звітності Львівського ОУЛМГ