З нагоди святкування Дня Незалежності України, Львівщину відвідали 32 дітей та 8 супроводжуючих осіб з Луганської області. Цілий тиждень діти мали змогу відвідувати визначні місця області, серед яких у п'ятницю 26 серпня 2016 року стала гора Маківка у Сколівському районі, яка відома перемогою Українських Січових Стрільців над російськими військами.
У проведенні заходу взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Синютка О.М., голова обласної ради Ганущин О.О., прокурор Львівської області Квятківський Ю.В., керівництво району та лісівники.
Щоб відчути дух боротьби і кращого сприйняття історії Державне підприємство “Славське лісове господарство” на місці історичних бойових дій показало дітям фільм, у зйомках якого брали участь і місцеві жителі.
Відділ лісового господарства
Львівського ОУЛМГ