1 вересня 2016 року відбулася виставка лісового господарства, деревообробної промисловості та охорони навколишнього середовища EKO-LAS в Янові Любельському.
На запрошення організаторів семінару на тему «Сучасні технології в системах вимірювання та обліку деревини» з Республіки Польщі, фірм CODIMEX Sp. Z o.o та TAXUS IT Sp.z o.o, делегація в складі головного лісничого ДП «Рава-Руський лісгосп» Музики М.М., начальника відділу лісового господарства Волянюка А.В., інженера лісового господарства Кожушка В.Б. відвідала виставку-семінар.
У програмі семінару розглядалися питання системи обліку деревини за допомогою бирок BC Laser зі штрихкодом, використання електронної мірної вилки Codimex E для проведення інвентаризації, інтегрування електронної мірної вилки із смартфоном.
Учасники ознайомилися з методами застосування сучасних технологій та прийняли участь в обговоренні.
ДП «Рава-Руський лісгосп»