Як було анонсовано раніше, 5 вересня поточного року відбулись загальні аукціонні торги деревиною державних лісогосподарських підприємств заготівлі четвертого кварталу 2016 року.
У ►таблицях подаємо результати аукціонних торгів. Загальний відсоток продаж становить 64,5% (було виставлено на торги 49,6 тис. м3 деревини, продано – 32,0 тис. м3).
Частина лотів не продалась через значне (більше 50 % від стартової ціни) підняття цін – лоти були зняті з торгів. Така ситуація відбувалась по пиловнику бука, ялини, дуба та техсировині на переробку хвойних та листяних порід.
Не реалізована на торгах деревина буде виставлятись на додаткові аукціонні торги. Графік проведення додаткових торгів - на сайті Товарної Біржі «Львівська Універсальна».
Запрошуємо усіх бажаючих придбати деревину для власної переробки приймати участь у додаткових торгах.
Відділ лісових ресурсів, машин
та технологій Львівського ОУЛМГ