У п’ятницю, 30 вересня, на Сихові у Львові відкрили новий дошкільних заклад - «Еколенд».
Гості, які прийшли на відкриття цього дитячого центру побачили прекрасних комплекс, який повністю облаштований для потреб малечі.
У відкритті цього дитячого центру взяли участь митрополит УГКЦ Ігор Возняк, який освятив приміщення та територію, а також представники Львівської ОДА, мерії м.Львова, спонсори та меценати.
Серед гостей був присутній і начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, який також долучився до відкриття цього центру для дітей.
Зокрема, працівники Бібрського лісгоспу привезли якісні саджанці калини та шпилькових дерев. Гості спільно з дітьми посадили калину – символ України, а також на згадку ялину сербську, батьківщиною якої є Балканський півострів.
Приємно було спостерігати, що із гостями до цього дитячого містечка зайшли і діточки, які будуть господарями в цьому домі.
Головний лісничий
ДП «Бібрський лісгосп»
Пилипів М.І.