У другій половині вересня державними лісогосподарськими підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства гірської частини області розпочато заготівлю шишки ялиці білої.
Цей рік виявився менш урожайним в порівняні з минулим, але не зважаючи на цей фактор вже станом на 11.10.2016 року заготовлено понад 12 тонн шишки ялиці білої. Вся шишка направлена на переробку в Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр, який функціонує в смт. Брюховичі.
Після переробки шишки очікується отримати понад 1200 кг насіння ялиці білої.
Потужності спеціалізованого заводу Львівського лісового селекційно-насіннєвого центру дозволяють проводити своєчасну переробку лісонасіннєвої сировини (шишок) хвойних порід в об’ємах, що забезпечують потребу всіх лісогосподарських підприємств області, а також частково сусідніх областей. Все насіння, що заготовлене лісогосподарськими підприємствами, проходить спеціальну апробацію з метою недопущення використання в лісовому господарстві низькоякісного чи пошкодженого насіння.
Відділ лісового господарства
Львівського ОУЛМГ