28 жовтня 2016 р. на території ДП «Радехівське ЛМГ» відбулось відкриття магазину та сервісного центру фірми «Husqvarna». Магазин відкрив ПП «МАКСИМУМ К», орендувавши в держлісгоспі відповідне приміщення.
У відкритті магазину взяли участь голова Радехівської райдержадміністрації та голова Радехівської районної Ради, директор ДП «Радехівське ЛМГ» та заступник начальника Львівського ОУЛМГ.
Відкриття відбулось з благословення отця Володимира.
Під час відкриття виступаючі наголосили на важливості роботи такого магазину і сервісного центру саме в ДП «Радехівське ЛМГ», адже заготівля деревини проводиться, в основному, бензопилами «Husqvarna» і працівники підприємства для проведення сервісу чи придбання запасних частин до бензопил чи секорів повинні були їздити в інші населені пункти.
В магазині на постійній основі працюватиме одна людина.
Власник ПП «Максиму К» Гук М. В. подякував присутнім за підтримку та допомогу у відкритті магазину і сказав, що зробить усе можливе, щоб магазин приносив користь не тільки працівникам держлісгоспу, але й усім місцевим жителям, котрим буде потрібна необхідна техніка.
Відділ лісових ресурсів, машин
та технологій Львівського ОУЛМГ