Представники Чернівецького національного університету, викладачі кафедри ботаніки, лісового та садово-паркового господарства – Ковальський Анатолій Йосипович, Ванзар Оксана Миколаївна, Літвіненко Світлана Григорівна, Решетюк Олеся Володимирівна, Яковишин Вадим Михайлович, та студенти 3-4 курсів ознайомилися із роботою підприємства, яке єдине в Україні застосовує сучасні технології в лісовому насінництві.
Лісівники розповіли та показали: технологічний процес та особливості переробки лісонасіннєвої сировини, холодильні камери для зберігання насіння, технологію вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою.
В рамках екскурсії також побували на полях дорощування сіянців, біля теплиці, побачили як виглядають сіянці бука, ялиці, псевдотсуги, метасеквої та модрини, вирощені у спеціальних контейнерах з закритою кореневою системою.
Гості подякували колективу працівників лісового господарства за надану можливість стати ближче до природи та відзначили плідну працю лісівників у примноженні лісових багатств, яка приносить результат як для теперішніх, так і для наступних поколінь, адже це важлива справа - бути господарями на своїй Землі.
ДП "Львівський лісовий
селекційно-насіннєвий центр"