20 січня 2017 року на Товарній Біржі «Львівська Універсальна» відбулись додаткові аукціонні торги деревиною державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ заготівлі першого кварталу 2017 року. Торги проводились згідно графіку проведення додаткових торгів.
На основних аукціонних торгах 15 грудня 2016 року із виставлених 55113 м3 деревини було реалізовано 27024 м3, або 49 %. Таким чином, на додаткові торги була виставлена не реалізована на основних торгах деревина – 430 лотів загальним обсягом 29316 м3.
У торгах приймало участь 131 учасник – переробники деревини. Торги відбулись в напруженій обстановці. Ділова деревина, що була виставлена на торги, а це пиловники дуба, бука, сосни, ялини, ялиці, фансировина для стругання були продані майже повністю (від 73% до 100% продаж). Залишились не реалізовані дрова паливні (30,9% продаж).
По окремих сортиментах (фанерна сировина дуба, пиловник дуба червоного) ціни зростали на 100 %.
Результати додаткових аукціонних торгів представлені у ►таблицях.
Відділ лісових ресурсів, машин
та технологій Львівського ОУЛМГ