Львівське ОУЛМГ повідомляє, що згідно наказу №4 від 20.01.2017 року видача сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів для здійснення експортних операцій з 01 лютого 2017 року здійснюється за принципом «Єдиного вікна». Дана процедура має на меті спростити одержання сертифікатів суб’єктами підприємницької діяльності, збільшення прозорості надання адміністративної послуги по видачі сертифікатів та для недопущення будь-яких зловживань з боку службових осіб управління, які надають послуги з видачі згаданих сертифікатів.
ГРАФІК РОБОТИ ЄДИНОГО ВІКНА:
Прийом документів на підготовку сертифікату:
З 9-00 до 14-00
Видача сертифікату:
З 9-00 до 16-00
Обідня перерва:
З 12-00 до 13-00
Відділ лісових
ресурсів, машин та технологій
Львівського ОУЛМГ