Рекорд України!

16 квітня 2018р, Новини. Прес-служба

Рекордну за довжиною алею лип висадили 14 квітня у Бутинському лісництві ДП «Жовківський лісгосп» вздовж дороги Р-15 Ковель-Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква до початку території Жовківського району.

Понад 60 учасників акції висадили алею лип рекордною в Україні та Європі довжиною - 5750 м. Тут було висаджено 1150 саджанців лип. Рекорд зафіксовано представником Національного Реєстру Рекордів у Західному регіоні Павлом Горішевським.

Ініціювало та організувало акцію ДП "Жовківське лісове господарсто". Співорганізаторами виступили Департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства, Сокальське, Жовківське та обласне ДЛГП «Галсільліс». 

Участь в рекордній висадці лип взяли директор Департамерту екології та природніх ресурсів ЛОДА та його заступник, начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу, перший заступник начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, голова Сокальської РДА, голова Сокальської районної ради, голова Великомостівської ОТГ, директор ДП «Жовківський лісгосп», лісничі усіх лісництв та лісова охорона підприємства, директори обласного, Сокальського та Жовківського ДЛГП «Галсільліс», працівники цих підприємств.

Після посадки, молоді деревця підлили та підв’язали. Ще добрий десяток літ лісівники Жовківщини будуть плекати, доглядати липи, щоб ця алея повноцінно функціонувала, та милувала око тих, хто буде тут проїжджати.

Наприкінці лісокультурного заходу представник Національного Реєстру Рекордів оголосив про те, що рекорд відбувся. Урочисто нагородив усіх організаторів пам’ятними дипломами та ілюстрованими виданнями. Окрім цього п.Павло щиро подякував директору Жовківського лісгоспу за те, що посадив свою першу у житті липу саме з ним.

Кожен учасник добре пам’ятає, де посадив своє іменне деревце, а це приємніше вдвічі - спостерігати за тим як росте дерево, посаджене власноруч. З таких акцій і починається Україна, вона є в кожному з нас: у кожному камінчику і кожній травинці, дорозі додому і в кожному посадженому дереві.

Як влучно зауважив С.Сохнацький : «Ми не ганяємось за рекордом. Ми просто садимо дерева, і будемо раді коли хтось посадить іще довшу алею дубову, липову – не важливо яку!» Бо хто ж як не ми створить належні умови для проживання на своїй землі?!

Тож просимо усіх лісівників України підтримати, ініційовану нами, акцію та перевершити цей рекорд!

За інформацією ДП «Жовківський лісгосп»

Global Options

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Новини Управління