Колектив вітає керівника

4 квітня 2019р, Новини підприємств. Прес-служба

"Тихою невтомною працею любіть Україну!"
Ці слова великого світоча українського народу Андрея Шептицького чудово описують діяльність керівника нашого підприємства Степана Сохнацького.

4 квітня, у день його народження, колектив Жовківського лісгоспу шле найщиріші вітання і складає слова подяки за його невтомну працю та служіння для розвитку підприємства, на благо держави.
Соціальна активність, високодуховність, а разом з тим ще й високий професіоналізм та відданість роботі гармонійно поєднались в цій людині.  Народившись у сім’ї лісівника на Сокальщині , він ще із дитячих літ твердо вирішив бути саме лісівником, і ніяк інакше. Саме тут, у походах за батьком, на рідній Сокальщині і народилась велика любов до лісу, яку проніс крізь все своє життя. 
Свою трудову діяльність у лісовій господарці розпочав ще у далекому 1988 році. А у ДП "Жовківський лісгосп" - у 1991 році на посаді лісничого В'язівського лісництва. З 2014 року вміло та фахово очолює наше підприємство.
Степан Степанович Сохнацький – успішний господарник, порядна людина. Як керівник ініціативний, принциповий, йому притаманне почуття відповідальності за діяльність лісгоспу. 
Він вміє чітко визначати стратегію і тактику розвитку і ведення лісового господарства, лісозаготівлі та деревообробки. Приділяє велику увагу впровадженню у виробництво нових прогресивних технологій розвитку підприємства. А своєю сумлінною працею наш керівник робить вагомий внесок в справу примноження та збереження природних багатств Жовківщини та Сокальщини!
Шановний імениннику, нехай усе хороше, зроблене з любов’ю та натхненням, повертається до Вас сторицею. Ми пишаємося тим, що маємо можливість спілкуватися і співпрацювати з Вами. Нехай Ваше життєве і професійне поле діяльності і надалі буде врожайним: добротою, радістю та людською вдячністю! Хай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання, миру, злагоди,  любові та достатку у Вашому домі!
Божого Благословення та Благодаті Вам, Степане Степановичу на усіх життєвих стежинах.
Ваш колектив!

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління