Начальник Львівського облуправління лісового та мисливського господарства взяв участь у відкритті Ватиканської новорічної ялинки

19 грудня 2011р, Новини. Прес-служба

16 грудня 2011 року у Ватикані були урочисто запалені 44 новорічні ялинки з України. Ялинки були подаровані папському престолу лісівниками України. Головну 30-ти метрову красуню встановили на площі Святого Петра, ще 43 стали окрасою папських апартаментів.

З приводу цієї події відбулась аудієнція української делегації в Папи Римського Бенедикта XVI. У складі урочистої делегації котру очолював віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков взяв участь і начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

Головну ялинку відкрив губернатор Ватикану Джузеппе Бертело. У процедурі запалення новорічних вогнів взяли участь близько 10 тисяч відвідувачів, з них близько половини склали українці. Інавгурацію ялинки під акомпанементом Ватиканського оркестру супроводжували виступи Львівської державної чоловічої академічної хорової капели "Дударик" та дитячого художнього колективу "Малі Бойки". Вони виконали традиційні українські колядки і щедрівки.

"Все пройшло дуже урочисто, піднесено, і, на мій погляд, це є хорошою промоцією України в Європі", – відмітив Анатолій Дейнека підсумовуючи свої враження від візиту.

 

За 29-річну історію встановлення новорічного дерева у Ватикані, це вперше, коли ялинку дарує пострадянська держава. Україна чекала цієї нагоди з 2005 року, відколи почалися дипломатичні переговори про можливість такого дарунку.

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління