![](/cache/thumbnails/6/69649010_2434616693530421_7699669312709066752_n_1__1566915054_613x454.003125_3_0.jpg)
Аби у непростий зимовий період дикі звірі могли вижити уже влітку жовківські лісівники заготовляють корми для зимової підгодівлі тварин. З настанням холодів та снігопадів, добування їжі тваринами та й,загалом, їх виживання значно ускладнюється. Саме тому так важливо потурбуватись про їжу для дичини заздалегідь.
Єгерська служба підприємства уже заготувала 2 тонни сіна, 300 гіллячкових віників і продовжує поповнювати кормову базу для мисливської фауни. На підприємстві планують закупити ще зерно пшениці, вівса, кукурудзу в початках та сіль. Окрім заготівлі кормової бази, єгері проводять огляди та ремонт біотехнічних споруд, годівниць, солонців, облаштування підгодівельних майданчиків.
Тривалість сезону підгодівлі тварин у мисливських угіддях лісгоспу, а також початок і закінчення його, визначається у залежності від конкретних кліматичних умов.
Прес-служба ДП «Жовківський лісгосп»