![](/cache/thumbnails/7/70460854_497996387655604_8095866280394883072_n_1568903145_613x459.75_3_0.jpg)
Сьогодні, ДП «Львівський ЛСНЦ» відвідав консультант програми «Фонд Нового Століття Воскобійників», відділ міжнародних відносин, факультет сільського господарства державного університету штату Пенсильванія, США – Юрій Бігун.
Гостя було ознайомлено з цехом переробки лісонасінної сировини та цехом автоматизованого посіву лісових порід. Під час екскурсії виробничими приміщеннями підприємства відбулась дискусія про вирощування садивного матеріалу лісових порід в Америці і Україні.