Голова Держлісагенстав Василь Кузьович ознайомився із перспективами розвитку туризму в Сколівських Бескидах

8 серпня 2020р, Новини. Прес-служба

Для Державного агентства лісових ресурсів України важливим є розвиток рекреації і туризму на  територіях та об’єктах природо-заповідного фонду.                                                                         

На Сколівщині голова Держлісагентства Василь Кузьович  відвідав палац Гредлів - пам’ятку архітектури, що в найближчому часі має стати центром туризму регіону.

Історія цього палацу пов’язана з лісом. 36 тисяч гектарів лісу навколо Сколе, Славського та ще двох десятків сіл Львівщини належали Гределям. Барони також володіли 33 тис. га смерекових лісів навколо Вигоди (сьогодні - Івано-Франківська область), 10 тисячами лісових гектарів на кордоні сучасних Угорщини і Словаччини, дві з половиною тисячі гектарів на південному сході Польщі і 6000 га - в румунській Трансільванії та ділянками лісу на Тячівщині, що на Закарпатті.

Приємно, що історія цієї будівлі повернулась знову до установи, яка має безпосереднє відношення до лісу, а саме  - національного природного парку «Сколівські Бескиди». 21 липня 2020 року підписана угода між Сколівською районною радою –  власником палацу  та національним природним парком «Сколівські Бескиди»  про оренду на 49 років.

Будівля потребує великого об’єму реставраційних робіт. Адміністрація парку розраховує на фінансову підтримку міжнародних проектів, а також владних структур. У відновленні будівлі та історичної слави палацу зацікавлена влада Львівщини, Сколівщини та австрійці - земляки баронів Гредлів. В будівлі палацу планується створити візит-центр національного парку, музей та офісні приміщення.                                            

         

                         

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління