Процеси природного відновлення лісів в Бібрському лісгоспі

21 серпня 2020р, Новини. Прес-служба

З метою дослідження процесів природного відновлення лісів та відпрацювання необхідних лісівничих заходів для його досягнення, на підприємствах Львівського ОУЛМГ спільно з науковцями Національного лісотехнічного університету України на початку 2000-х років було закладено ряд науково-виробничих стаціонарів. Так в букових лісах ДП «Бібрське лісове господарство» функціонують науково-виробничі стаціонари «Суходільський», «Романівський» та «Перемишлянський». За цей період лісівниками спільно з науковцями проведено дослідження та ряд лісогосподарських заходів (сприяння природному відновленню, ввід недостаючих головних порід, санітарно-оздоровчі заходи, вибіркові рубання та рубки переформування).

Для визначення стану процесів природного лісовідновлення першим заступником начальника Львівського ОУЛМГ Целенем Я. П. і головним лісничим ДП «Бібрське лісове господарство» Пилипівим М. І. 20.08.2020 проведено огляд науково-виробничих стаціонарів та об’єктів природного лісовідновлення.

Науково-виробничий стаціонар «Суходільський» розташований у кварталі 30 виділ 5 і кварталі 31 виділ 1 і 3 Суходільського лісництва на площі 13,0 га, який складається з 11 секцій – 10 дослідних і однієї контрольної, де було проведено одинадцять різних способів рубок.

Науково-виробничий стаціонар «Романівський» розташований в кварталі 41 виділ 14 і кв. 42 виділ 15 Романівського лісництва на площі 1,36 га з метою вивчення процесів природного відновлення  і формування змішаного різновікового деревостану.

У ході обстеження науково-виробничих стаціонарів було визначено необхідність проведення ряду лісогосподарських заходів у осінньо-зимовий період у зв’язку із добрим плодоношення бука в цьому році.

Також було оглянуто стан проведення цьогорічних рубок переформування в Суходілському лісництві в кв. 55. виділ 3.2 Пл. 8,0 га і Романівському лісництві в кв. 42 виділ 16.1 пл. 4,3 га.

Позитивну оцінку отримали лісові культури дуба звичайного 2014 року садіння в кварталі 54 виділ 14 пл.2,8 Суходільського лісництва, де якісно були проведені лісівничі догляди.

 

Відділ лісового господарства Львівського ОУЛМГ

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління