Переформування соснових деревостанів до наближених до природи лісів в Україні – з особливим врахуванням стійкості до пожеж та екстремальних погодних умов, таких як посуха на засадах інтегрованого менеджменту пожеж

16 жовтня 2020р, Новини підприємств. Прес-служба

За сприяння Федерального Міністерства Німеччини з продовольства та сільського господарства, Національним лісотехнічним університетом України та Університетом сталого розвитку Еберсвальде, здійснюється виконання міжнародного проекту «Переформування соснових деревостанів до наближених до природи лісів в Україні – з особливим врахуванням стійкості до пожеж та екстремальних погодних умов, таких як посуха на засадах інтегрованого менеджменту пожеж».

У рамках даного проекту виділено ряд окремих тем, які стосуються ведення наближеного до природи лісогосподарювання, в тому числі проведення рубок переформування.

Для участі в проекті обрано два лісогосподарські підприємства: ДП «Львівський лісгосп» та Страдчівський навчально-виробничий комбінат. На території даних підприємств, для наукових цілей закладено ряд виробничих стаціонарів у різних типах лісостанів.

Раніше вже відбулася перша зустріч-нарада учасників міжнародного проекту, де обговорили цілі, впровадження результатів наукової роботи в практику ведення лісового господарства, визначили порядок проведення польових робіт та наступних зустрічей.

 

За інформацією

ДП «Львівський лісгосп»

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління