ДП «Славське ЛГ» оновлює техніку

31 травня 2021р, Новини. Прес-служба

Славський держлісгосп — одне з підприємств на Стрийщині, які успішно розвиваються, нарощують обсяги переробки деревини, створюють додаткові робочі місця та дбають про належні умови праці людей і їх зарплату.

Нещодавно державним підприємством “Славське лісове господарство” придбано для лісової охорони 4 мотоцикли моделі SHINERAY XY 200 INTRUDER та 2 мотоцикли моделі SHINERAY XY 250.

Але найбільш вагомим та вартісним стало придбання нового гусеничного екскаватора марки JCB JS160NLC. Придбання нової техніки свідчить про те, що підприємство не стоїть на місці, а розвивається, думаючи про майбутнє. Новий екскаватор буде використовуватись для будівництва лісових доріг, а це покращення економічних та екологічних показників, належне оперативне реагування працівниками лісової охорони, на виникнення, або загрозу виникнення пожеж в лісових масивах лісгоспу та інших лісопорушень, розвиток рекреаційного напрямку.

На черзі придбання автомобіля з підвищеною прохідністю марки RENAULT-DASTER для оперативного реагування рейдових груп, щодо охорони лісових масивів.

 

 

Відділ лісових ресурсів

 машин та технологій Львівського ОУЛМГ

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління