![](/cache/thumbnails/2/278455520_5009660232463602_2338246490329691381_n_1650367565_613x630.36833333333_3_0.jpg)
Цими днями в рамках акції «Ліс Перемоги» службою охорони Майданського лісництва спільно з Східницькою ТГ на садибі висаджений з дерев ялини звичайної тризуб. Ця вічнозелена композиція третя по рахунку в національному парку і перша з породи ялини. Розмір даного тризуба 8х6 м. в пропорції Державного Гербу України.
Створення тризуба стане окрасою села і присвячується нашим славним ЗСУ, які ведуть боротьбу з російськими окупантами. Цей символ буде нагадувати наступним поколінням про не просту воєнну весну 2022 року.