Ялинкова кампанії 2010-2011 років на Львівщині

27 грудня 2010р, Новини. Прес-служба

Для організованого проведення цьогорічної ялинкової кампанії та попередження випадків незаконної заготівлі і реалізації новорічних ялинок Львівським ОУЛМГ, ГУ МВСУ у Львівській області, УМВСУ на Львівській залізниці, Державною екологічною інспекцією у Львівській області, Держуправлінням охорони навколишнього природного середовища у Львівській області видано спільний наказ від З листопада 2009 року №90/275/1198/111/74 "Про додаткові заходи щодо забезпечення охорони шпилькових насаджень від незаконних рубок в передноворічний період", яким визначений порядок реалізації та перевезення новорічних ялинок.

На ялинкову кампанію 2010-2011 р.р. лісові підприємства Львівського ОУЛМГ запропонували споживачам новорічні ялинки в обсязі 30,2тис.шт., в тому числі смереки - 22,2 тис. шт., сосни - 8 тис. шт.

Реалізація ялинок в біжучому році проводиться із дворів лісництв та складів, реалізація новорічних ялинок безпосередньо в лісі заборонена.

Відпуск новорічних ялинок проводиться по товаро-транспортних накладних (ф-ІТН), скріплених гербовою печаткою лісогосподарського підприємства, за підписом лісничого та бухгалтера лісництва. Реалізації підлягають новорічні ялинки при наявності в торці відпускного клейма.

Орієнтовні ціни на ялинки які відпускаються лісогосподарськими підприємствами в межах 30-40 грн. за смереку і 20-30 грн. за сосну.

Станом на 27 грудня 2010 року лісогосподарськими підприємствами управління реалізовано 8,1 тис. новорічних ялинок на 170 тис. грн.

Для забезпечення новорічними ялинками жителів області лісогосподарськими підприємствами управління з 24 грудня організована торгівля в районних центрах та ринках м. Львова.

З метою охорони шпилькових насаджень та перевірці законності перевезення та торгівлі новорічними ялинками на автодорогах, залізничних та автобусних станціях працюють тимчасові пости з працівників лісової охорони та правоохоронних органів.

В Старосамбірському та Турківському районах до цієї роботи залучений спецпідрозділ міліції «Беркут».

В ході проведення рейдів станом на 27 грудня вилучено 117 новорічних ялинок які провозились без документів, крім цього складено 20 протоколів про незаконну вирубку новорічних ялинок. На лісопорушників накладено грошові стягнення в сумі 5,2 тис. грн.

Не залишена без уваги реалізація новорічних ялинок в м. Львові. Працівниками лісової інспекції та лісогосподарських підприємств постійно проводяться рейди щодо перевірки законності торгівлі новорічними ялинками. До цієї роботи залучені працівники патрульно – постової служби УМВСУ у Львівській області, УМВСУ на Львівській залізниці, представники засобів масової інформації та телебачення.

В ході проведення рейду 23.12.2010 року спеціалістами лісової інспекції Львівського ОУЛМГ в Сихівському районі м. Львова затриманий вантажний автомобіль ЗІЛ-130 державний номер 382-445 ТВ завантажений новорічними ялинками породи смерека без жодних документів. В цьому ж районі затримані продавці новорічних ялинок з Івано-Франківської області які продавали ялицю білу в кількості 205 штук без належно оформлених документів. Матеріали по даних фактах передані на розгляд в Сихівський райвідділ міліції.

В 2008 році управлінням започаткована акція «Подаруй дітям свято», яка має продовження і в 2010 році. Працівники лісгоспів відвідують в передноворічний період сиротинці, будинки дитини, дітей з особливими потребами. Під час відвідин дітям даруються новорічні ялинки разом із ялинковими прикрасами, солодощі, фрукти.

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління