Відбулася Рада головних лісничих Львівського ОУЛМГ

14 березня 2011р, Новини. Прес-служба

12 березня 2011 року відбулася Рада головних лісничих Львівського ОУЛМГ.

Основними питаннями, які розглядалися, це проведення основного аудиту з лісової сертифікації на підприємствах управління, про виконання доручення голови Львівської ОДА від 31.01.2011 року щодо створення нових лісів та підготовка до весняної лісокультурної компанії.

- усі лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ заключили угоди по продовженню терміну з лісової сертифікації лісів. Основне завдання лісової сертифікації , це збереження лісів та правильне використання лісових ресурсів. На раді був присутній менеджер «СЖС» Україна та звернув увагу на те, що дана організація тісно співпрацює з лісівниками України та за її межами.

- на виконання доручення голови Львівської ОДА від 31.01.2011 року щодо створення нових державними лісогосподарськими підприємствами Львівського ОУЛМГ розробляються цільові програми залісення земельних угідь не придатних для сільськогосподарського використання в розрізі адміністративних районів області. Особливу увагу приділяється розгляду положення про порядок використання коштів , що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, а також використання коштів з фонду охорони навколишнього природного середовища.

- Лісокультурною радою Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства затверджено проекти лісових культур, промислових плантацій і природного поновлення. Всі лісгоспи забезпечені стандартним садивним матеріалом та готові до створення нових лісових насаджень.

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління