Т.в.о. Голови Держлісагенсва Юрій Болоховець заявив про глобальне Озелення

8 лютого 2021р, Новини Держлісагентсва. Прес-служба

Т.в.о. Голови Держлісагенства Юрій Болоховець після зустрічі з Міністром  Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Романом Абрамовським та ініціаторами проекту 

Озеленення України Сергієм Гайдачуком та Ганною Крисюк заявив про масшабне Озеленення України та планети: 

"Обговорили реалізацію проєкту «Озеленення України. Озеленення Планети», що планується вже 20 березня цього року.
Дана екоініціатива – чудова можливість об’єднати всіх еко-свідомих людей планети для усунення глобальних природніх викликів, зокрема проблеми глобального потепління, яка також є пріоритетною для Державне агентство лісових ресурсів України.
 
Вірю в успішну реалізацію цього проєкту та масштабування в подальшому, як і у відтворення лісів в Україні з допомогою Держлісагентства!
 
На зустрічі в Міністерстві захисту довкілля запропонував свої ідеї щодо більш тіснішої взаємодії з представництвами Держлісагенства по всій Україні. Бо чітко розумію вагому роль наших лісників в успішній реалізації цього проєкту та дякую кожному, хто долучився до акції «1 000 000 дерев за 24 години» в жовтні минулого року! Тепер готуємось до ще масштабнішої висадки сіянців 20 березня цього року із залученням громадськості, ЗМІ, представників бізнесу та влади!
 
До відома, в ході лісокультурної компанії 2020 року, було відтворено понад 39 тисяч гектарів лісів і висаджено понад 160 мільйонів сіянців! Це знову показує неоціненну роль всіх лісників в збереженні, відновленні та примноженні лісових багатств. Дякую всім за співпрацю! Працюємо далі"
 

http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk

Ключові слова:

Озеленення

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини Держлісагентсва