![](/cache/thumbnails/6/69821967_3039369382954228_8959256420306386944_n_1568294370_613x344.8125_3_0.jpg)
Працівники лісової галузі Львівщини готуються до свого професійного свята – Дня працівників лісу.
З цієї нагоди проводимо Тиждень лісу в рамках якого популяризуємо працю трудівників лісової ниви. Основним завданням лісівників є створення молодих, високопродуктивних в майбутньому, лісових насаджень. Над виконанням цього відповідального, здебільшого досить трудомісткого завдання працюють всі – від робітника до директора підприємства. Цю правдиву істину відображає біл-борд, що встановлений на території держлісфонду Таданівського лісництва.
Прес-служба ДП "Буський лісгосп"