Молодь – майбутнє лісу

18 вересня 2019р, Новини підприємств. Прес-служба

Хорошою традицією лісівників ДП «Львівський лісгосп» стала співпраця з учнівською та студентською молоддю. Просвітницька робота завжди викликає позитивні емоції як у дітей, так і дорослих, сприяє формуванню екологічної свідомості, вихованню майбутніх лісівників, котрі створюватимуть і доглядатимуть ліси ХХІ ст.

Спілкування з лісівниками допомагає школярам пізнавати основи лісівництва, поєднуючи теоретичні заняття з практикою. Разом з працівниками лісництв діти заготовляють насіння дерев, лікарську сировину, приймають участь у посадці та догляді за молодим лісом, прибирають лісові масиви від сміття. А ще виготовляють шпаківні і годівниці та розвішують їх у лісових масивах поблизу Львова, підгодовують птахів і тварин узимку, огороджують мурашники, проводять дослідницьку роботу.

Цієї осені, у рамках Лісівничого тижня до Дня працівника лісу лісівники підприємства провели пізнавальні зустрічі з школярами Пикуловицького НВК, Лапаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя України Георгія Кірпи, Винниківської ЗСШ- інтернат І-ІІст. Дітям розповіли про функції лісу та лісівників, правила поведінки в лісі, ознайомили з буклетами «Правда про ліс».

Лісівники вважають учнівську молодь своїми помічниками й друзями, покладаючи великі надії на те, що це покоління по-іншому формуватиме думку про лісову галузь, адже з юних років знайомі з досягненнями, проблемами та роботою працівників лісу.

 

За матеріалами  ДП «Львівський лісгосп»

Global Options

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини підприємcтв