![](/cache/thumbnails/7/71208506_1001104740254182_4999992770413199360_o_1570087105_613x408.56689453125_3_0.jpg)
Для деяких людей осінь навіює смуток та ностальгію за літом, але це не про наших гостей. Дошкільна група «Вулик» Рава-Руського ліцею та 1 клас Рава-Руської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 побували в Музеї лісу та в дендропарку ДП «Рава-Руське лісове господарство», де зуміли створити живу казку.
Хоч на дворі осінь, але малюки своїми щирими усмішками пробудили все, що засинало
Понад 60 дитячих оченят милувались насінням дерев, знайомились з флорою, фауною та навчилися рахувати вік дерев. З приходом лісолюбів, у нас запанував сонячний настрій, адже не зважаючи на пожовкле листя у душі дітей цвіла весна.
За інформацією
ДП "Рава-Руське лісове господарство"