![](/cache/thumbnails/7/72574818_3073606026197230_3095112703769837568_n_1571384013_613x459.75_3_0.jpg)
У Кам'янка-Бузькій РДА відбулась розширена зустріч-нарада керівників району, керівництва лісогосподарських підприємств розташованих на території Кам'янка-Бузького району та офіційної делегації з міста Вальценау земля Баварія (ФРН).
Відбулась жвава товариська дискусія щодо ведення лісового господарства в Україні та Німеччині, обговорено питання всихання лісових насаджень, стратегічні перспективи взаємодії і співробітництва в лісовому господарстві. В заході взяли участь і виступили директор ДП "Буське лісове господарство" М.В. Яворський та головний лісничий підприємства І.І.М'якуш.
За інформацією