Ти просто їдеш садити ліс

28 жовтня 2019р, Новини підприємств. Прес-служба

З кожним днем ми переконуємося, що люди все більше люблять ліс та цінують працю лісівників.

26.10.2019 р. понад 50 людей взяли участь у акції від ГО «Добро.Дій» та у Немирівському лісництві намагалися майбутнє зробити кращим посадивши нові дерева. Головний лісничий ДП «Рава-Руське ЛГ» - Музика М. М. провів інструктаж, розповів та показав,  як правильно садити лісові культури.

Не зважаючи на те, що результат праці буде оцінено далеко в майбутньому, і для цього потрібно чекати 80 -100 років , але це не зупинило наших гостей, а навпаки - додало наснаги і завзяття, адже майже 10 тис. саджанців вони посадили на площі 1,8 га.

«Коли хочеш зробити гарну справу, то не має значення скільки тобі років, де ти живеш та які в тебе захоплення. Ти просто їдеш садити ліс …» - така цитата пролунала від нашої гості. Влучно було сказано, адже посадити лісові культури приїхали звідусіль, а саме м. Львів, м. Рава-Руська, смт. Немирів, і навіть ті, для кого рідні землі знаходяться на сході України. Сьогодні, молоді деревця садили навіть малюки, які лише нещодавно навчилися ходити.

Ліс посаджений руками прекрасних людей вже росте, а лісівники ДП «Рава-руське ЛГ» дякують людям, що вони творять добро та обіцяють старанно доглядати за маленькими деревцями.

Прес-служба   ДП «Рава-Руське ЛГ»

 

 

 

Ключові слова:

ДП «Рава-Руське ЛГ»

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини підприємcтв