![](/cache/thumbnails/7/78322337_1055139458184043_4348329545938501632_o_1575273004_613x459.75_3_0.jpg)
Цьогорічна осінь – це золота пора для лісівників, адже погодні умови є сприятливими для садіння лісових насаджень. Минулого тижня працівники Яворівського лісництва та учні Калинівської ЗОШ І-ІІ ступенів садили модрину європейську.
Після проведеного інструктажу всі завзято взялися до роботи. Результат довго чекати не прийшлось, адже 2 гектари дуже цінного, будівельного і виробничого матеріалу вже зростає у лісових масивах Яворівщини.
Відомо, що модрина — єдине з хвойних дерев, яке восени скидає хвою та являється швидкорослою цінною лісовою породою, а тому наші учні зможуть побачити який вигляд мають посаджені ними деревця у стиглому віці.
За інформацією
ДП "Рава-Руське лісове господарство"