![](/cache/thumbnails/2/27112020_11_1606722453_500x666_3_0.jpg)
Ціьогорічна осінь завдяки сприятливим погодним умовам надала можливість провести висівання насіння основних лісоутворюючих порід. Так, минулого тижня лісівники ДП "Сколівське лісове господарство" провели осінній посів лісового насіння ялиці білої — 150 кг в Довжківському, Митянському, Труханівському та Любинцівському лісництвах. Також проведено посів жолудів дуба звичайного 550 кг в Орівському, Любинцівському та Розгірчанському лісництвах. Безпосередню участь в посівах прийняли учні шкільних лісництв. Так, учнями шкільного лісництва Сколівської академічної гімназії побудовано три нові короби та висіяно жолудь дуба звичайного та насіння ялиці білої на території контори лісгоспу.
![](/upload/users_files/1/upload/2020/27112020_12.jpg)
![](/upload/users_files/1/upload/2020/27112020_13.jpg)
![](/upload/users_files/1/upload/2020/27112020_14.jpg)