Львівська обласна організація профспілки працівників лісового господарства України

 

Львівська обласна організація профспілки працівників лісового господарства України

Львівська обласна організація профспілки працівників лісового господарства України створена в травні 1996 року шляхом виходу зі складу Львівської організації профспілки працівників лісових галузей України, входить до складу професійної спілки працівників лісового господарства України, діє відповідно до Конституції України , Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», інших законодавчих актів України, Статуту професійної спілки працівників лісового господарства України з дотриманням принципів і норм міжнародного права та профспілкового руху, є добровільною, неприбутковою, самостійною громадською організацією, яка об'єднує працівників підприємств, установ і організацій лісового та мисливського господарства, інших підприємств, які підтримують Статут профспілки.

Профспілковим членством охоплені всі підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, а також деякі суміжні установи та організації, зокрема: державні підприємства Бібрське, Боринське, Бродівське, Буське, Дрогобицьке, Жовківське, Золочівське, Львівське, Рава-Руське, Самбірське, Сколівське, Славське, Стрийське і Турківське лісові господарства, Радехівське і Старосамбірське лісомисливські господарства, мисливське господарство «Стир», національний природний парк «Сколівські Бескиди», державне управління охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, державна екологічна інспекція у Львівській області, Львівська державна лісовпорядна експедиція, Львівська державна зональна лісонасіннєва інспекція, державне спеціалізоване лісозахисне підприємство «Львівлісозахист», ТзОВ «Кордія».

Голова Львівської обласної організації профспілки - Максимець Василь Йосипович. Юридична адреса: 79054 м. Львів, вул. Яворницького 8 б, тел.(факс) (032)240-05-12.

Основною метою діяльності і завданням профспілки є представництво та захист трудових , соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, а також з іншими об'єднаннями громадян, забезпечення правових гарантій діяльності, здійснення громадського контролю за станом охорони праці, підвищення рівня культурно-спортивного і медичного обслуговування, оздоровлення членів профспілки.

Профспілка від імені працівників веде переговори та укладає колективні договори з роботодавцями, здійснює контроль за їх виконанням в порядку, встановленому законодавством, домагається реалізації права членів профспілки на працю, підвищення життєвого рівня на підставі справедливої оплати праці, надає первинним організаціям профспілки методичну, правову і матеріальну допомогу.

Історична довідка: починаючи з середини 1940 року були створені і діяли Міжобласний комітет професійної спілки робітників лісопильної і деревообробної промисловості Львівської і Дрогобицької областей та Міжобласний комітет професійної спілки робітників лісу і сплаву Львівської і Дрогобицької областей.

Після закінчення війни, у 1945 році на базі міжобласних комітетів профспілки, які припинили діяльність, був створений Львівський обласний комітет профспілки робітників лісової, паперової і деревообробної промисловості, який у 1993 році був перейменований у Львівський обласний комітет профспілки працівників лісових галузей України.


ІНФОРМАЦІЯ
про результати діяльності Львівської обласної організації профспілки
працівників лісового господарства України протягом 2015 року

Львівська обласна організація профспілки працівників лісового господарства України зареєстрована згідно свідоцтва про державну реєстрацію № 203086 від 19.10.2007 року за адресою :79005, м. Львів, вул. Чайковського,6.

Головною метою діяльності обласної організації профспілки працівників лісового господарства є представництво та захист трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, у відносинах з роботодавцями, а також з іншими об’єднаннями громадян.

Основними напрямками діяльності обласної організації профспілки є здійснення заходів щодо соціального, економічного, правового захисту членів профспілки, здійснення громадського контролю за станом охорони праці, навколишнього середовища, підвищення рівня житлово-побутового, культурно - спортивного і медичного обслуговування, оздоровлення членів профспілки, координація дій щодо зміцнення єдності і солідарності первинних організацій профспілки, а також в цілому профспілкового руху.

У 2015 році на засіданнях президії і пленумах обласної організації профспілки були розглянуті наступні питання:

Про підведення підсумків виконання колективних договорів підприємствами за 2015 рік.

Про заключення колективних договорів підприємствами на 2016 рік.

Про виплати грошових допомог на лікування і оздоровлення.

Про оздоровлення дітей працівників галузі в літній період в оздоровчих дитячих закладах області і на морі.

Про проведення змагання вальників лісу і визначення переможців у номінації «Кращий за професією».

Про нагородження профспілкового активу почесними грамотами.

Про результати адміністративно-громадського контролю ІУ ступеня з питань охорони праці і техніки безпеки на лісогосподарських підприємствах області.

Про хід підготовки підприємств, цехів, дільниць до роботи в осінньо-зимовий період.

Про звіти і вибори в первинних профспілкових організаціях державних лісогосподарських підприємств області.

Про поточний момент і завдання профспілки щодо забезпечення соціально-правового захисту членів профспілки, виконання статутних вимог, посилення мотивації профспілкового членства в умовах економічної кризи.

Про підготовку до протестних акцій проти презентованої Держлісагентством України Концепції реформування лісового господарства та ризики соціального характеру для трудових колективів області та галузі, викликані її впровадженням.

Примітка: постійно надається правова допомога членським організаціям і окремим членам профспілки шляхом консультацій, розгляду письмових звернень і скарг з виїздом на місця з питань гарантій і компенсацій, незаконних звільнень та переведень на іншу роботу, робочого часу і часу відпочинку, праці жінок і неповнолітніх, інші перевірки щодо порушень прав працівників галузі.

Голова Львівської обласної
організації профспілки працівників
лісового господарства В.Максимець


Інформація щодо звернення профспілкових організацій лісогосподарських підприємств області від 22.06.2016р. до Прем’єр – Міністра України і Голови Верховної Ради України щодо перегляду цін на природний газ для населення, підвищення до початку опалювального сезону розмірів мінімальної зарплати та мінімальні пенсії.


Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Профспілки