Відбулись установчі збори з формування Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

6 травня 2014р, Громадська рада. Прес-служба

05 травня 2014 року у приміщенні обласного управління відбулись установчі збори з формування Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Учасників засідання привітав перший заступник начальника Львівського ОУЛМГ Анатолій Дейнека, який наголосив на важливості прозорості роботи лісової галузі, забезпечення участі громадськості в управлінні лісовим господарством та належного громадського контролю за діяльністю Львівського ОУЛМГ.

Участь в установчих зборах з формування Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства взяли представники 59 громадських організацій, формувань та інших недержавних об’єднань.

Основними питаннями порядку денного було формування персонального складу Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, розгляд і обговорення проекту Положення про Громадську раду та обрання керівних органів Громадської ради.

За результатами засідання абсолютною більшістю голосів головою Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства обрано академіка, уповноваженого представника Лісівничої академії наук (ЛАН України), д.с.-г. наук, професора Миклуша Степана Івановича. Також прийнято рішення про затвердження редакційної комісії по опрацюванню Положення про Громадську раду.

Учасникам Громадської ради запропоновано підготувати пропозиції до Положення про Громадську раду та надіслати їх на електронну адресу: forest_lvivlis@ukr.net.

Проект Положення про Громадську раду при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства додається.

Проект Положення

Прес-служба Львівського ОУЛМГ

 


 

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Громадська рада