Відбулось чергове засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

20 травня 2014р, Громадська рада. Прес-служба

19 травня 2014 року в приміщенні обласного управління відбулось чергове засідання Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, з наступним порядком денним.

1. Затвердження Положення про Громадську раду при Львівському ОУЛМГ.

2. Вибори заступника та секретаря Громадської ради.

3. Формування робочих органів Громадської ради при Львівському ОУЛМГ.

4. Різне.

На початку засідання, голова Громадської ради Миклуш С.І. від імені редакційної комісії по доопрацюванню проекту Положення про Громадську раду представив до уваги присутніх проект Положення про Громадську раду при Львівському ОУЛМГ. За результатами обговорення учасниками засідання було прийнято рішення затвердити Положення про Громадську раду при Львівському ОУЛМГ.

В ході засідання заступником голови Громадської ради було обрано Івана Спринського (ГФ "Рабів до раю не пускають), секретарем - Юлію Захарчук (ГІ "Національна Гвардія") та створено робочі органи.

Враховуючи напрямки діяльності Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства учасники засідання підтримали рішення створити робочі комісії, що працюватимуть над реалізацією поставлених перед Громадською радою завдань. Так, створено три робочі комісії за напрямками роботи лісового господарства, мисливського господарства та лісопромислової діяльності.

На завершення засідання голова Громадської ради Миклуш С.І. запропонував учасникам Громадської ради до наступного засідання підготувати пропозиції щодо орієнтовного плану роботи Громадської ради при Львівському ОУЛМГ та надіслати їх на електронну адресу: forest_lvivlis@ukr.net.

Прес-служба Львівського ОУЛМГ 

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Громадська рада