Лісові культури Львівського ОУЛМГ

6 вересня 2010р, Лісові культури. Прес-служба

 

ЛІСОВІ КУЛЬТУРИ

Лісові культури – це штучно створені лісові насадження, методом висаджування сіянців, саджанців, живців дерев і чагарників чи висіванням їхнього насіння.

Штучне лісорозведення – створення лісових культур на землях, які раніше були під лісом, з метою формування господарсько цінних, високопродуктивних і біологічно стійких деревостанів.

Лісорозведення – створення лісових культур на землях, які раніше не були зайняті лісом.

Захисне лісорозведення – сукупність заходів щодо штучного створення лісових насаджень для захисту с/г угідь, запобігання ерозійних процесів, поліпшення навколишнього середовища.

Лісова рекультивація земель – створення лісових культур на землях, що пошкоджені внаслідок промислової діяльності людини.

Реконструкція лісових насаджень – заміна малоцінних лісових насаджень господарсько цінними, методом створення лісових культур чи рубками догляду.

 

ЛІСОКУЛЬТУРНА ДІЯЛЬНІСТЬ ЛЬВІВСЬКОГО ОУЛМГ

 

 

Відтворення лісів  у 2021 році проведено на площі 1937,2га, в тому числі садіння лісових культур 862,2 га, природне поновлення лісу 1019,3 га. У 2021 році проведено доглядів за лісовими культурами на площі 6746 га та доповнення лісових культур на площі 2112,5 га. Порівнюючи такі дані з минулорічними, спостерігається деяке зниження, проте ці цифри є свідчення зменшення площ суцільних рубок в лісах держлісфонду. За рахунок зменшення площ суцільних рубок, лісівники Львівщини залишають сталою площу покритих лісом земель, що в свою чергу веде до сталого розвитку природного лісового середовища.

 

Всі роботи на підприємствах що входять в структуру Держлісагентства виконуються при дотриманні затверджених норм і правил. Значну підтримку та допомогу лісівники Львівщини отримують від наукових працівників Львівського національного лісотехнічного університету України.

Заручившись науковими розробками та рекомендаціями у сфері лісовідновлення та лісорозведення лісівники отримали змогу якісніше та ефективніше виконувати своє першочергове завдання збереження та примноження лісових багатств.

 

 


 

Відділ лісового
господарства Львівського ОУЛМГ

тел. 297-61-21

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Лісокультурна діяльність