Шановні краяни!

17 квітня 2020р, Новини. Прес-служба

У зв’язку із значним потеплінням і відсутністю опадів, що сприятиме підвищенню пожежної небезпеки в лісах, з метою недопущення лісових пожеж та поширення коронавірусної інфекції   Львівське обласне управління звертається до Вас із закликом виконувати всі обмеження, які передбачені постановою  Кабінету Міністрів України № 211 «Про запобігання поширенню на території  України гострої респіраторної хвороби COVID-19»  та розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації № 225 «Про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2020 року», а також бути обачними з використанням відкритого вогню.

Пам’ятаймо, що кожний кинутий сірник або недопалок може обернутися великою бідою і трагедією для усіх нас. Не випадково на в’їздах до лісу встановлені шлагбауми, які забороняють відвідування лісів та аншлаги, які закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами.

Якщо ж пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном „101” чи повідомте лісову охорону (тел.297-61-21) або органи місцевого самоврядування.

Тільки спільними зусиллями збережемо себе та ліс від вогню.

                                                                                               Відділ охорони, захисту лісу та

мисливського господарства

Львівського ОУЛМГ

 

 

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Відео

Новини Управління