Продовжуючи знайомство з роботою лісівників та природоохоронців на Львівщині голова Держлісагентства відвідав найбільший в цьому регіоні національний природний парк «Сколівські Бескиди». Рекреаційно-туристичний напрямок займає вагоме місце у діяльності національного природного парку. Інфраструктура рекреаційної мережі парку сформована і представлена шляхами активного екологічного туризму загальною протяжністю 144 км (в тому числі 8 екологічних стежок та 13 туристичних маршрутів), рекреаційними зонами – 8 од. та туристичними притулками – 2 од.
Василь Кузьович відвідав один з еколого-освітніх центрів національного парку в Бутивлянському лісництві, де учні місцевих шкіл отримують знання про нашу природу, ліс, тваринний і рослинний світ. Тут бере початок найпопулярніший туристичний маршрут на гору Парашку висотою 1268 м. найвищу вершину парку. Тому тут завжди багато дітей та туристів. В екоцентрі представлені виставки з історії бойківського краю та його традицій. Колоритна виставка пасхальних писанок, бойківських вишиванок, порівнянні фотографії сучасного життя і побуту місцевих бойків та століттям назад. Для відвідувачів наглядно сформовані стенди з біології розвитку рогів козулі європейської, та оленя благородного. Вражають експонати зубра та ведмедя. Для дітей та шкільної молоді умільці парку виготовили дерево-загадку для розвитку логіки.
Для проведення виховної, природоохоронної роботи з шкільними лісництвами, місцевим населенням та відвідувачами території в парку облаштовано 4 еколого-освітні центри.
Природоохоронна робота в лісовій галузі є невід’ємною частиною господарювання лісівників. Налагоджена дієва співпраця національного парку з місцевою владою та відділом освіти Сколівської РДА.
Важливою є фінансова підтримка установи з боку Львівської ОДА та обласної ради. Зокрема, цього року з обласного екологічного фонду на проведення спеціальних заходів розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму виділено 1400 тис. грн.