Голова Держлісагентства Василь Кузьович ознайомився із діяльністю екоцентру Бутивлянського лісництва

8 серпня 2020р, Новини. Прес-служба

Продовжуючи знайомство з роботою лісівників та природоохоронців на Львівщині голова Держлісагентства відвідав найбільший в цьому регіоні національний природний парк «Сколівські Бескиди». Рекреаційно-туристичний напрямок займає вагоме місце у діяльності національного природного парку. Інфраструктура рекреаційної мережі парку сформована і представлена  шляхами активного екологічного туризму загальною   протяжністю 144 км (в тому числі 8 екологічних стежок та 13 туристичних маршрутів), рекреаційними зонами – 8 од. та туристичними притулками – 2 од.

Василь Кузьович відвідав один з еколого-освітніх центрів національного парку в Бутивлянському лісництві, де учні місцевих шкіл отримують знання про нашу природу, ліс,  тваринний і рослинний світ.   Тут бере початок найпопулярніший туристичний маршрут на гору Парашку висотою 1268 м. найвищу вершину парку. Тому тут завжди багато дітей та туристів. В екоцентрі представлені виставки з історії бойківського краю та його традицій. Колоритна виставка пасхальних писанок, бойківських вишиванок, порівнянні фотографії сучасного життя і побуту місцевих бойків та століттям назад. Для відвідувачів наглядно сформовані стенди з біології розвитку рогів козулі європейської, та оленя благородного. Вражають експонати зубра та ведмедя.  Для дітей та шкільної молоді умільці парку виготовили дерево-загадку для розвитку логіки.

Для проведення виховної, природоохоронної  роботи з шкільними лісництвами, місцевим населенням та відвідувачами території в парку облаштовано 4 еколого-освітні центри.

Природоохоронна робота в лісовій галузі є невід’ємною частиною господарювання лісівників. Налагоджена дієва співпраця національного парку з місцевою владою та відділом освіти Сколівської РДА.

Важливою є фінансова підтримка установи з боку Львівської ОДА та обласної ради. Зокрема, цього року з обласного екологічного фонду на проведення спеціальних заходів розвитку рекреаційної інфраструктури та мережі шляхів активного екологічного туризму виділено 1400 тис. грн.

   

    

 

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління