Вітаємо з перемогою: Сколівські Бескиди – найкращий природний парк в Україні!

20 грудня 2021р, Новини. Прес-служба

Національний природний парк «Сколівські Бескиди» - туристичний магніт Львівщини, отримав визнання на всеукраїнському рівні та став переможцем Ukraine Tourism Awards 2021 у номінації НАЙКРАЩИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК.

Ukraine Tourism Awards 2021 – головна туристична премія України, яку організували Державне агентство розвитку туризму спільно з громадською спілкою “VISIT Ukraine” та Київською Туристичною Асоціацією.


До номінації запрошувались працівники національних природних парків, які забезпечують збереження, відтворення і ощадливе використання природних ресурсів, комплексів та об'єктів, які мають особливу наукову, естетичну та унікальну цінність.

Лідерство забезпечено голосуванням.

За національний природний парк «Сколівські Бескиди» віддали 1959 голосів прихильники та 3 голоси члени журі.

Захід передбачав звернути увагу на туризм, як на один із важливих складників економіки всієї держави. Премія влучає в серця українців, які піднімають, розвивають, та з кожним роком вдосконалюють сферу туризму.

Кожен переможець отримав серце Ukraine Tourism Awards, як знак вдячності та поваги.

Адміністрація парку висловлює щиросердечну подяку за підтримку у такий відповідальний час, а саме:

"Державному агентству лісових ресурсів - за активну позицію у розвитку природно-заповідного фонду України, Державному агенству розвитку туризму - за створення номінації найкращий природний парк, Львівській обласній державній адміністрації - за спільну реалізації екологічних та туристичних проєктів, Львівській обласній раді - за дофінансування проєктів різного напрямку, Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства - за постійну підтримку та спільне бачення розвитку нашої установи, Департаменту екології та природних ресурсів - за постійну консультативну та методичну допомогу, Управлінню туризму та курортів Львівської ОДА - за постійне лобіювання проєктів парку, Стрийській районній адміністрації (за методичну допомогу), Сколівській ОТГ - за спільне бачення туристичної інфраструктури нашого регіону, Козівській ОТГ - за спільні екологічні заходи, Підгородцівській, Козівській, Сопітській, Крушельницькій, Корчинській, Сколівській №2 школам, які активно брали участь у голосуванні. Окрема подяка "сколівським" студентам, які активну пропагували та голосували за наш парк. Ну і звичайно не можемо не подякувати нашим "енерджайзерам" - Оксана Шепега (ГІ "Збережемо наш Зарінок"), Володимир Борис (ГО "Спілка ветеранів АТО"), Олексій Тренич (ГО «Агенція рекреаційного розвитку Сколівщини»), Василь Калинів, Віра Андрейків. Ми можемо когось і забути, тому, що маємо дуже багато прихильників та тих людей, які готові нам допомагати та підказувати. Ви ті, на кого МИ розраховували завжди. Разом ми сила, разом до нових перемог!".

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління