Шановні громадяни!

11 серпня 2020р, Новини. Прес-служба

У зв’язку із значним потеплінням і відсутністю на найближчі дні опадів, що сприятиме підвищенню пожежної небезпеки в лісах, Львівське обласне управління звертається до Вас бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем. Не випадково на в’їздах до лісу встановлені шлагбауми, аншлаги, що закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами.

Важливо:

За даними Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівської області з 11 по 17 серпня 2020 року спостерігатиметься надзвичайна (5-й клас) та місцями висока (4-й клас) пожежна небезпека.   Розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 02.04.2020 року №225/0/5-20 «Про підготовку до пожежонебезпечного періоду 2020 року» передбачено заборону населенню в період високої пожежної небезпеки (IV-V класи) відвідування лісів і в’їзд до лісових масивів області (крім доріг загального користування) усіх видів транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарських потреб у цей період.

Якщо ж пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном „101” чи повідомте лісову охорону (тел.297-61-21) або органи місцевого самоврядування.

Пам’ятайте! Тільки спільними зусиллями збережемо ліс від вогню.

                                                                                                                                                                         

 

                                                                                               Відділ охорони, захисту лісу та мисливського господарства

Львівського ОУЛМГ

 

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини Управління