У Жовківському лісгоспі відбувся семінар – навчання з гасіння лісових пожеж

6 травня 2021р, Новини. Прес-служба

Сьогодні, 6 травня у Соснівському лісництві ДП « Жовківський лісгосп» відбувся обласний семінар-навчання по методах і способах гасіння лісових пожеж за участі лісівників, рятувальників та представників місцевої влади.

Спершу учасники ознайомились з роботою телевізійної системи спостереження, що успішно несе варту на захисті лісових масивів. Після цього, заступник начальника Львівського ОУЛМГ - Ярослав Целень відкрив семінар та акцентував увагу на важливості співпраці лісівників, пожежників та місцевої влади у протидії пожежам в лісі.

 

 

Про особливості роботи підприємства, основну діяльність та вжиті заходи щодо пожежної безпеки поінформував директор ДП «Жовківський лісгосп» Василь Височанський.

Жовківський лісгосп є підприємством з підвищеною пожежною небезпекою, адже 54% площі займають хвойні породи.

Староста м. Соснівки Ірина Харчук висловила вдячність лісівникам за багаторічну співпрацю та резюмувала про те, що на старостинському окрузі успішно діє добровільна пожежна дружина. Начальник ДПРЗ 3 Червонограда Олексій Скрібенець наголосив на злагодженості дій усіх сторін.

В ході практичної частини - навчань було проведено заходи на оперативність реагування, сигнал про виникнення займання, прибуття на місце події та гасіння умовних лісових пожеж.

Лісівники та рятувальники продемонстрували злагодженість дій, готовність до ліквідації лісових загорянь. І хоча, організатори, учасники семінару й показали своє вміння у боротьбі з вогняною стихією в лісі та все ж констатують: «Вогню в лісі легше уникнути, аніж боротись з ним».

 

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління