Торги необробленою деревиною

30 листопада 2021р, Новини. Прес-служба

З метою забезпечення функціонування ринкового механізму реалізації необробленої деревини та задоволення виробничих потреб деревообробної галузі держави в деревній сировині 16 грудня 2021 року відбудуться електронні аукціонні торги необробленою деревиною державних лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ заготівлі першого кварталу 2022 року.

Вся необроблена деревина, що реалізується лісовими господарствами на ринку України, продається згідно електронних аукціонних торгів. Виключення становить деревина для потреб оборони держави, забезпечення соціальної сфери, деревина, що поставляється згідно тендерних процедур.

Спосіб реалізації деревини через електронні аукціони у 2021 році показав свою ефективність для лісогосподарських підприємств держави. Адже це дало змогу проводити реалізацію за цінами, що склалися згідно попиту та пропозиції на ринку.  Коли попит зростає – зростає і ціна на деревину; при зменшенні попиту – ціна відповідно зменшується. Ми з впевненістю можемо сказати, що зараз  відбувається формування ринкового механізму реалізації необробленої деревини. Звичайно, що є ще багато проблем у цьому процесі, які потребують вирішення. Надіємося, що вони будуть вирішені після прийняття нового Закону України «Про ринок деревини». Великі сподівання на цей Закон мають як деревообробники, так і лісівники.

Запрошуємо усіх зацікавлених у придбанні необробленої деревини для потреб переробки на власних виробничих потужностях прийняти участь у електронних торгах 16 грудня 2021 року.

Уся інформація про обсяги виставленої сировини в розрізі лісогосподарських підприємств буде розміщена на сайті ТОВ «Українська енергетична біржа» із залученням агента ТОВ «ТД «Галконтракт».

 

Відділ лісових ресурсів, машин

та технологій Львівського ОУЛМГ

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління