Рейдові групи патрулюють місця реалізації новорічних ялинок

23 грудня 2021р, Новини підприємств. Прес-служба

Кожен день наближає нас до найчарівнішого та  найочікуванішого періоду – зимових свят. Безумовно, одним із головних його атрибутів залишається новорічна ялинка. На жаль, щороку знаходяться охочі незаконно зрубати  ялинку собі, а то й на продаж. 

З метою охорони хвойних насаджень та перевірки законності придбання і перевезення новорічних ялинок проводяться комплексні рейдові перевірки.

21.12.2021 року рейдовою групою у складі лісової охорони ДП «Львівський лісгосп», Франківського та Залізничного райвідділів поліції м.Львова, Франківської районної адміністрації проведено патрулювання прилеглої території до ринку «Провесінь» та на вул.Патона на предмет виявлення незаконно добутих новорічних ялинок та дотримання законності при торгівлі ними.

В результаті проведених дій було виявлено факт торгівлі ялинками у невстановленому місці та відповідно правоохоронцями складено 1 адміністративний протокол. Інших правопорушень не зафіксовано. 

Нагадуємо, що кожна незаконна рубка новорічної ялинки тягне за собою накладення штрафу, розмір якого становить від 510 грн, а також до цієї суми додається розмір шкоди завданої лісовому господарству, що залежить від діаметру деревця. Крім цього незаконний продаж дерев припиняється шляхом вилучення товару.

Купуйте лише законно зрізані ялинки, які оснащені бирками зі штрих-кодом, і лише у спеціально визначених для цього місцях.

Нехай новорічна ялинка принесе затишок та приємні емоції у Вашу оселю!

 

Ключові слова:

Ялинкова кампанія

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини Управління