Аукціонні торги обробленими лісоматеріалами

22 лютого 2022р, Новини. Прес-служба

З метою забезпечення функціонування ринкового механізму реалізації продукції переробки деревини та збільшення надходжень від її реалізації за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ розпочинають практику реалізації готової продукції переробки через електронні аукціонні торги.
 
Підприємства Львівського ОУЛМГ уже мають досвід реалізації продукції переробки через торги. У минулому році на електронні аукціонні торги було виставлено 3573 кбм оброблених лісоматеріалів, з яких реалізовано 2388 кбм, або 67 %. Практично усі лісові господарства, які займаються переробкою деревини, продавали готову продукцію через аукціонні торги.
 
Із набуттям чинності Закону України «Про товарні біржі», згідно якого організацію торгівлі лісоматеріалами (необробленими та обробленими) можуть здійснювати виключно товарні біржі, які отримали ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з організації торгівлі продукцією на товарних біржах, лісогосподарські підприємства налагодили реалізацію продукції через ТБ «Українська універсальна біржа»( далі ТБ «УУБ»).
 
Згідно графіку Держлісагентства України на проведення електронних аукціонних торгів готовою продукцією переробки, торги відбудуться 28 лютого 2022 року.
 
Організатором торгів виступає ТБ «УУБ» через свого аґента ТД «Галконтракт». Вся інформація про обсяги готової продукції переробки для реалізації в розрізі лісогосподарських підприємств розміщена на сайті ТД «Галконтракт».
 
Звертаємося до наших партнерів, яких цікавить продукція лісопилення держлісгоспів, реєструватися на біржі з метою участі у електронних торгах.
 
Зі своєї сторони ми гарантуємо своєчасне виготовлення та поставку продукції переробки згідно придбаних лотів.
 
Надіємося, що електронні торги стануть дієвим механізмом в реалізації продукції переробки, формування реальної ринкової ціни та задовільнять обидві сторони ринкових відносин.
Відділ лісових ресурсів, машин
та технологій Львівського ОУЛМГ

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Зелена країна

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Ми у Facebook

Платформа Дія

Відео

Новини Управління