![](/cache/thumbnails/2/20220815_132946_1660652361_613x459.75_3_0.jpg)
15-16 серпня Витківське лісництво ДП "Радехівське лісомисливське господарство" з екскурсією відвідали учні різних класів зі шкіл Червоноградського району Львівської області.
Лісівники ознайомили школярів з лісогосподарською діяльністю підприємства, створенням та вирощуванням лісу, процесами збору лісового насіння та охороною лісу.
Змістовну та цікаву розповідь для дітей підготував провідний інженер охорони і захисту лісу ДП "Радехівське ЛМГ" Ігор Юхимчук.
Усі учасники екскурсії були задоволені корисно проведеним часом і висловили вдячність лісівникам за отримані нові враження та знання.
За інформацією ДП"Радехівське ЛМГ"