![](/cache/thumbnails/3/312374357_448285210781877_2285726841000156631_n_1667808644_480x640_3_0.jpg)
Cтуденти Львівського держуніверситету внутрішніх справ та школярики Зимноводівського ліцею спільно з лісівниками Львівського лісгоспу у рамках екологічної ініціативи Президента "Зелена країна" висаджували сіянці дубів у Лапаївському лісництві.
![](/upload/users_files/1/upload/govten%202022/312434699_448285180781880_3093610836951765077_n.jpg)
Спершу лісівники провели для усіх учасників майстер-клас з правильного висаджування сіянців у ґрунт. А згодом спільно висадили понад 600 шт. молодих дубів.
Лісівники у Львівському лісгоспі вдячні молодим людям за їхню участь, ініціативу та небайдужість.
Сподіваємось на подальшу співпрацю.