На Бродівщині лісокультурна кампанія на завершенні

31 березня 2020р, Новини. Прес-служба

Щоб створені лісонасадження були довговічними, біологічно стійкими, в майбутньому мали ознаки справжнього лісу, лісові культури необхідно створювати змішаного типу, за участю головної породи, супутніх порід. При лісовідновленні головними породами у ДП «Бродівський лісгосп» є сосна звичайна, дуб черешчатий та вільха чорна.

З метою використання в майбутньому недеревної продукції лісу, створення кормової бази для диких тварин і птахів цього року  в культури висаджували дикорослі плодові і ягідні породи. Їх висаджували по периметру лісокультурної площі. Асортимент плодово-ягідних деревних і кущових порід застосовували дуже широкий: горіх, яблуня, алича, черешня та інші.

Якщо говорити про складову успіху лісокультурної справи, на перше місце поставлено  терміни посадки. Беззаперечно, кращим часом для садіння дерев і кущів є рання весна, коли грунт містить багато вологи, поступово підвищується температура грунту і атмосфери, інтенсивно росте коріння дерев.    Не менш важливою складовою успіху лісокультурної кампанії є чітке дотримання на перший погляд простих, але дуже важливих агротехнічних прийомів створення культур. Навіть незначні порушення правил викопування, перевезення, тимчасової прикопки на лісокультурній площі, підготовка садивного матеріалу до висадки дуже суттєво впливають на приживлюваність лісових культур.

Виходячи з цих міркувань, в ДП «Бродівський лісгосп»  за короткий час було проведено заліснення на площі 27 га та доповнення лісових культур на площі 80 га.

За інформацією

ДП "Бродівський лісосп"

 

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини Управління