![](/cache/thumbnails/2/22113020_0d17fb8c558f4b5807be2ec6d99486da_large_1590409256_613x408.33709677419_3_0.jpg)
Лісівники Львівщини глибоко сумують з приводу втрати знаного лісівника, директора Інституту екології Карпат України НАН України, доктора біологічних наук, член-кореспондента НАН України, академіка лісівничої академії наук Козловського Миколи Павловича, серце якого перестало битися на 64 році життя.
Микола Павлович вніс вагомий внесок в розвиток лісівничої науки та практики, зокрема, у вивчення закономірностей росту та розвитку ялинових лісів Українських Карпат.
Лісівники Львівщини неодноразово отримували цінні поради щодо шляхів вирішення проблем, пов’язаних з всиханням ялинових лісів в Карпатах та соснових насаджень на Поліссі. Його висновки та прогнози були безцінним дороговказом у виробничій діяльності лісівників, а патріотизм та громадянська позиція - взірцем для всієї громади Львівщини.
Висловлюємо щирі співчуття родині Миколи Павловича та колективу Інституту екології Карпат НАН України.
Світла пам'ять про Миколу Павловича Козловського – видатного Вченого-лісівника, патріота українського лісу, просту, чуйну та доброзичливу Людину, завжди буде жити в серцях лісівників Львівщини.
За дорученням колективу
начальник управління Анатолій Дейнека