![](/cache/thumbnails/c/candle_1_1662030582_613x346.728125_3_0.jpeg)
Колектив Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства висловлює щирі співчуття головному спеціалісту відділу лісового господарства управління Репеху Василю Петровичу та усій родині з приводу тяжкої, невимовної втрати – смерті його батька.
01 вересня на 75 році життя відійшов у вічність Репех Петро Васильович.
Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а слова підтримки полегшать Ваше родинне горе.
Сумуємо разом з Вами. Світла пам’ять…