Шановні громадяни! Дотримуйтесь протипожежної безпеки в лісі та не підпалюйте сухої рослинності!

14 березня 2022р, Новини. Прес-служба

У зв’язку із значним потеплінням і відсутністю опадів, що сприятиме підвищенню пожежної безпеки в лісах, Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства звертається до Вас бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем.

Не випадково на в’їздах до лісу встановлені шлагбауми, аншлаги, що закликають громадян берегти ліс від вогню та від засмічення побутовими відходами.

Згідно розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 07.02.2022 року №79/0/5-22 заборонено населенню в період високої пожежної безпеки (IV-V класи) відвідування лісів і в’їзд до лісових масивів області (крім доріг загального користування) усіх видів транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарських потреб у цей період.

Рейдовими групами підвідомчих підприємств постійно проводяться рейди по виявленню та притягненню до відповідальності порушників правил пожежної безпеки в лісах та паліїв сухої рослинності.

Тому вкотре застерігаємо не випалювати суху рослинність, бо це шкідливо, неекологічно і незаконно! А у період воєнного часу це може прирівнюватись до диверсійної роботи.

Рятувальники, які виїжджають на такі виклики, фактично змушені використовувати резерви не за призначенням, а тому можуть просто не встигнути туди, де справді буде потрібна термінова допомога від якої буде залежати людське життя.

Якщо ж пожежа розгорілася, і ви не можете загасити її самотужки – якнайшвидше зателефонуйте до служби порятунку за телефоном „101” чи повідомте лісову охорону (тел.297-61-21) або органи місцевого самоврядування.

Пам’ятайте! Тільки спільними зусиллями збережемо ліс від вогню!

 

                                                                                             Відділ охорони, захисту лісу та

мисливського господарства Львівського ОУЛМГ

Фото: з соцмережі Головного управління ДСНС України у Львівській області

Global Options

Оголошення
Ключові слова
Де так як купити дрова паливні на Львівщині

Зелена країна

Ми у Facebook

Розпорядження від 01.12.2015р. N18

Платформа Дія

Відео

Новини Управління